Foliopaki

Foliopaki służą do pakowania towarów które są odporne na uszkodzenia mogące wystąpić podczas transportu. Do takich towarów zaliczamy np. pościel, koce, odzież, tekstylia, wytrzymałą biżuterię oraz futerały na telefony i tym podobne. Nasze foliopaki są w pełni wodoodporne po ich odpowiednim zamknięciu przy pomocy naszego unikatowego systemu zamków zaciskowych.

Foliopaki z nadrukiem

Najwyższej jakości foliopaki (koperty kurierskie) kolorów przeróżnych, gwarantujące bezpieczną wysyłkę Twoich towarów.

Wykonane są mocnej i wytrzymałej folii LD-PE i chronią przed nieprzyjaznymi warunkami atmosferycznymi, są odporne na przetarcia, rozdarcia itp. Poddruk w czarnym kolorze zapewnia ukrycie zawartości foliopaka, natomiast wygląd zewnętrzny niesamowicie wyróżnia przesyłkę i zwraca na nią pozytywną uwagę. Koperty są wyposażone w klejące, posiadają perforację umożliwiającą adresatowi łatwiejsze otwarcie zamknięcie.

IDEALNY ZAMIENNIK DLA KOPERT WYKONANYCH Z FOLII BĄBELKOWEJ

Foliopaki producent

Na samym początku wspólnie z klientem ustalamy rodzaju foliopaka, grubość i kolor folii, typ nadruku, nakład oraz sposób pakowania i konfekcjonowania.


Nasza kompleksowa i całościowa wycena obejmuje sobą koszt jednostkowy foliopaka oraz przygotowalnie graficzne (wykonanie projektu lub designu, wykonanie matryc foto-polimerowych). Następnie podpisywane jest umowa zlecenie w oparciu o uzgodnione przez obie strony warunki.


Po sfinalizowaniu podpisywania umowy następuje ekspresowy proces produkcyjny w którym wykorzystujemy najnowocześniejszy sprzęt na rynku co gwarantuje terminowość i wysoką jakość.